KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 9592019
nr 959 2019
Lars Lerin
(f. 1954), Sverige
Träsnitt, Lars Lerin (f. 1954), Sign Lars L 83, vinterlanskap med gård, motivet: 15 x 20
Lars Lerin, svensk akvarellmålare född i Munkfors 1954.
Utrop:
3.000 kr
Såld:
3.200 kr
måndag 4 maj 2015
kl 19:43:26
1/5 22:17:00
3.000 kr
2/5 11:38:36